Ceresit R710 (10кг) Клей для для гумових, спортивних покриттів (поліуретановий)
Ceresit R 710 (10 кг) – Професійний Двокомпонентний Поліуретановий Клей для Екстремальних Навантажень
Ceresit R 710 (10 кг) – це двокомпонентний поліуретановий клей преміумкласу, розроблений для високоміцного та надійного приклеювання покриттів, що експлуатуються в умовах екстремальних механічних та термічних навантажень. Ідеально підходить для укладання каучукових (гумових) та ПВХ-покриттів, а також склеювання бетону, кераміки, фаянсу, металу, стиропору та дерева.
Ключові Переваги Ceresit R 710:
- Висока Міцність Склеювання: Забезпечує надзвичайно міцне та довговічне клейове з’єднання, що є критично важливим для промислових та спортивних об’єктів.
- Швидке Навантаження: Клей витримує високі механічні навантаження вже через 8 годин після укладання, що значно прискорює введення об'єкта в експлуатацію.
- Універсальність Застосування: Призначений для зовнішніх і внутрішніх робіт та має широку сферу застосування: від влаштування промислових і спортивних підлог до монтажу фальшпідлог та кріплення металевих конструкцій.
- Стійкість до Середовища: Клей водо- та морозостійкий, а також може успішно застосовуватися для підлог із підігрівом, гарантуючи стабільність з’єднання при перепадах температур та вологості.
- Безпека: Склад клею не містить органічних розчинників, що робить його безпечнішим у роботі та екологічнішим.
Сфери застосування: Ідеально підходить для укладання покриттів у спортивних спорудах (спортзали, бігові доріжки), промислових підлог (склади, цехи), а також для кріплення металевих опорних конструкцій до основи та монтажу фальшпідлог.
Доставка по всій Україні.
Відгуків не знайдено