«Завод ім. Фрунзе»

Показано 1–24 із 136

1885 рік – заснована «Фабрика металевих полотен із перфорованого металу»;
Засновник підприємства - бельгійський промисловець Шапар Б.В.

1997 рік – завод ім. Фрунзе став учасником Асоціації Європейських перфораторів «ЕВРОПЕРФ»

2003 рік— на підприємстві ведеться робота з впровадження та сертифікації системи менеджменту та якості, що відповідає вимогам МС ISO 9001:2000

2004 рік— ВАТ «Завод ім.Фрунзе» успішно пройшов офіційний аудит на відповідність системи управління якістю вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2000. Офіційний аудит по сертифікації підприємства виконувала Нідерландська Організація Прикладних Наукових Досліджень TNO, визнана в 132 країнах світу.

2013 рік — підприємство черговий раз успішно пройшло ресертифікацію на відповідність системи управління якістю вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008.

Наявність власного конструкторського бюро дає змогу вирішувати завдання будь-якої складності. Секції огорож «Заводу ім. Фрунзе» вироблені з оцинкованого дроту і покриті шаром ПВХ товщиною 500 мк за допомогою унікальної та єдиної в Україні лінії. Це забезпечує не лише захист дроту, але й ідеальний зовнішній вигляд виробу. Шар ПВХ зберігає колір, не вицвітає на сонці, а при механічному порушенні форми, завдяки своїй гнучкості, просто натягується на згині, на відміну від фарби, яка тріскає і лущиться.

Більше того, незабаром «Завод ім. Фрунзе» презентуватиме нове унікальне покриття «цинк + нанокераміка + полімер», нанесення якого можливе завдяки автоматичній фарбувальній лінії з 9-ма стадіями підготовки до фарбування.

Автоматична зварювальна лінія спеціально призначена для зварювання оцинкованого дроту. Завдяки цьому методу при зварюванні відбувається мінімальне пошкодження цинкового шару та зберігаються йогоантикорозійні властивості.

Ворота, хвіртки укомплектовані регульованими навісами, замками зі секретом і ручкою, стопорами та метизами.

Випробування виробів у камерах солоного туману дають право «Заводу ім. Фрунзе» як єдиному підприємству в Україні надавати гарантію на свої вироби 12 років!

Офіційний сайт компанії www.frunze.ua

Call Now ButtonВідділ продажів