Техноніколь

Відображаються усі з 12 результатів

ТЕХНОНИКОЛЬ — один з найбільших міжнародних виробників надійних і ефективних будівельних матеріалів. Працюючи на ринку з 1992 року, компанія накопила істотний досвід у виробництві покрівельних матеріалів, гидро-, звуко- і теплоізоляції, а також рішень для транспортно-дорожнього будівництва.

Сьогодні ТЕХНОНИКОЛЬ пропонує ринку новітні продукти і технології, що поєднують в собі світовий досвід і розробки власних Наукових центрів. Співпраця з проектними інститутами і архітектурними майстернями дозволяє Корпорації гнучко і оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.

Компанія ТЕХНОНИКОЛЬ сьогодні:
53 виробничі майданчики в 7 країнах світу
18 Учбових центрів, 6 Наукових центрів
22 представництва в 18 країнах світу

Ми гарантуємо якість! Місія ТЕХНОНИКОЛЬ - робити якісні, надійні, ефективні будівельні матеріали і рішення доступними для кожної людини в світі. У своїй діяльності співробітники компанії керуються принципами майстерності, високого професіоналізму, відповідальності і безпеки.

Удосконалюємо технологію виробництва! Заставою успішного розвитку виробництва завтра є постійна робота в області досліджень і розробок сьогодні. Корпорація ТЕХНОНИКОЛЬ регулярно займається створенням нових будівельних матеріалів, модернізацією існуючих технологій.

Call Now ButtonВідділ продажів