Відображаються усі з 22 результатів

Krimelte – це фірма-виробник продуктів будівельної хімії, що швидко розвивається і для якої прогнозується впевнене зростання протягом кількох наступних років. 1998 року ми відкрили виробництво в Естонії і на цей момент виробляємо понад 10% всієї будівельної піни в Європі.

Естонія характеризується таким економічним середовищем, що сприяє швидкому зростанню, помірною податковою політикою і необтяжливою бюрократією. Це дозволяє підприємству виступати в якості гнучкої компанії, яка швидко розвивається і володіє великими можливостями.Базою для операцій Krimelte служить Таллінн, який, завдяки п'яти портам і добре розвиненій інфраструктурі, є чудовим логістичним центром, який пропонує широкі можливості для виробництва і доставки продукції. Справжнє перехрестя між Сходом і Заходом. "Крімелте" пропонує широкий асортимент продуктів будівельної хімії, що реалізуються під власною торговою маркою PENOSIL.

В асортимент Penosil входять будівельні піни, клеї, герметики, очисники, робочі інструменти, різні товари будівельної хімії та будматеріали для професійних підрядників і для домашнього використання. Високоякісні продукти серії PENOSIL продаються в 50 країнах світу.

Інструменти

Пістолет Penosil RLR2-4

ціна: 804 


Call Now ButtonВідділ продажів