Показано 1–24 із 78


Kolorit: Компанія Kolorit - бренд лакофарбних матеріалів з 17-річною історією і відомим ім'ям. Багаторазовий переможець в номінаціях «Бренд року», «Вибір України» і «Європейський знак якості».

Бренд Kolorit - це підтримка на кожному етапі використання продукції, персональний підхід і професійні консультації. Наша мета: дати краще рішення для найвимогливішого покупця і зробити ремонт максимально простим і приємним.

Kolorit - фарби європейського рівня з гарантією якості. У кожній краплі - концентрований досвід команди фахівців і професіоналів. Це матеріали для всього спектру малярних робіт. Вони дозволяють зробити повний цикл фарбування: від підготовки до фінішу на будь-яких поверхнях. Результат - довговічне, стійке до стирання і частого миття готове покриття.

Професійна тоніровочная система Avatint Tikkurila вирішує проблему точної передачі кольору: палітра розширюється до більше 20 000 кольорів. Використовувані для колеровки пігментні пасти гарантують стійкість вибраного кольору, а їх склад відповідають світовим нормам екологічності.

Наші фарби безпечні і гипоаллергенні, що підтверджене висновком Асоціації алергологів України, а також екомаркировкой «Жива Планета». Вони ідеально пасують для фарбування житлових приміщень, дитячих кімнат, шкіл, лікарень.

"Продукція ТМ Колорит була створена професіоналами понад 10 років тому, а відбиток руки професійного маляра став символом нашого бренду. Наш логотип - долоня - гарантія якості наших продуктів!"

Офіційний сайт компанії: kolorit.ua

Новинка!

Фарба латексна

Kolorit Dynasty

172 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit Family

181 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit History

209 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit Idol

191 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit Legenda

191 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit STANDART 3

95 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit STANDART 5

131 


Новинка!

Фарба латексна

Kolorit STANDART M

310 


Call Now ButtonВідділ продажів