Показано 1–24 із 617

FAVORIT
ТМ Favorit представлена на ринку малярного інструменту України з 2002 року. Успіх торгової марки обумовлений впевненістю у відмінній якості пропонованої нами продукції, яскравим і впізнаваним дизайном упаковки, індивідуальним підходом до кожного клієнта. Поряд з вже перерахованими характеристиками необхідно відзначити ще дві важливі переваги ТМ Favorit - лояльна цінова політика та постійно оновлюваний асортимент.

Удосконалення малярного ринку йде сьогодні швидкими темпами. І здебільшого це відбувається саме завдяки технічним можливостям самого виробництва. ТМ Favorit включають в себе кілька груп інструменту. Виготовляється кожна група на окремому заводі.

Але об'єднує увесь цей асортимент – виробництво на німецькому обладнанні і на основі німецьких технологій. Основою бездоганної якості продукції ТМ Favorit є суворе дотримання передових технології виробництва і використання запасів тільки кращих сировинних баз. З цією метою нашої службою контролю якості проводиться лабораторний контроль на всіх стадіях виробництва і випробування кожної партії вже готової продукції. Даний процес стандартизований, що для кінцевого споживача виступає гарантом придбання малярного інструменту високої якості для виконання малярно-штукатурних робіт будь-якої складності.

Call Now ButtonВідділ продажів