Відображаються усі з 3 результатів


Продукція під торгівельною маркою dufa вперше поступила в продаж в 1955 році. Це була шпаклівка, яку виробляла заснована ще в 1947 році в невеликому містечку Бад Кройцнах в Германії компанія «Meffert AG Farbwerke». У 1962 році нею був побудований новий завод по виробництву емульсивних фарб. Поступово асортимент продукції, що випускається, поповнився лаками алкіду і емалями і до 1975 року випуск лакофарбної продукції став основним бізнесом сім'ї Мефферт.

Бренд dufa широко відомий у всьому світі і заслужено користується популярністю у споживачів. Починаючи з 1991 року, в Європі і Азії було відкрито 14 підприємств для виробництва продукції під цією торгівельною маркою, серед яких і суперсучасні заводи в Україні і Росії. Але все таки флагманом бренду залишається завод в Острау (Саксонія, ФРН).

Весь ассортимент dufa можно охарактеризовать как качественный инновационный продукт, ориентированный на потребности клиента, и сохраняющий при этом оптимальное соотношение цены и качества.

Дисперсійні фарби dufa виробляється без розчинників, про що свідчать знаки LF або ELF на етикетці. Крім того, ряд продукції, в т.ч. водорозчинні лаки і емалі, має знак Blue angel (Блакитний ангел), який присуджується Федеральним відомством з довкілля охорони Німеччини. Це гарантія екологічності продуктів за стандартом DIN EN ISO 14001.

В дополнение к бережному отношению к окружающей среде, с 2012 года был начат выпуск специальных красок, при изготовлении которых концерн вовсе отказался от использования пластификаторов, консервантов и растворителей. Эти безвредные для аллергиков рецептуры были одобрены Фондом исследования аллергии (ECARF) и продуктам был присвоен знак качества ECARF.

Call Now ButtonВідділ продажів