AcousticTraffic

Показано 1–24 із 127


Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC заснована в 1997 році і орієнтована на впровадження власних розробок і патентів.

Починаючи з 2002 року, основним напрямом діяльності компанії є архітектурно-будівельна акустика, в т.ч. вирішення типових проблем звукоізоляції і акустики приміщень в промисловому і цивільному будівництві.

На сьогоднішній день ACOUSTIC TRAFFIC LLC є лідером ринку України в області архітектурно-будівельної акустики.

У 2013 році компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC отримала сертифікат, що засвідчує, що в організації розроблена, упроваджена і застосовується система менеджменту якості, відповідна вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Сертифікати видані акредитованим органом по сертифікації TÜV Rheinland Cert GmbH, Köln, Deutschland

Персонал компанії — це висококваліфіковані інженери-акустики з багатолітнім досвідом роботи в області архітектурної фізики, який дозволяє успішно вирішувати складні акустичні завдання.

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC бере участь в діяльності декількох відомих міжнародних акустичних організацій:

Audio Engineering Society (AES )
The Acoustical Society of America (АSA)

На основі розроблених AcousticTraffic фахівцями акустичних проектів побудовані десятки бізнес-центрів, багатоповерхових житлових комплексів, готелів, кінотеатрів, студій звукозапису, ресторанів, клубів, боулінгів, спортивних споруд, торгівельно-розважальних комплексів і тому подібне.

Розроблена в компанії методика віброізоляції важкого інженерного устаткування, промислових установок і фундаментів житлових будинків дозволяє успішно вирішувати найскладніші проблеми в області віброзахисту.

Зовнішньоекономічний відділ компанії здійснює регулярні постачання до України звукоізоляційних і звукопоглинальних матеріалів провідних європейських виробників.

Власне виробництво звукоізолюючих кріплень, що реалізовуються під торгівельною маркою "Vibrofix", дозволяє забезпечувати будівельні об'єкти сучасними звукоізоляційними матеріалами. Продукція виробництва компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC експортується в Російську Федерацію і інші зарубіжні країни.

Call Now ButtonВідділ продажів